Hizmetlerimiz

Sultan Hair

Hizmetlerimiz

Sultan Hair olarak sizlere sunduğumuz hizmetlere şimdi göz atın.

Tedavi & Bakım Kiti

Saç Ekimi Yaptıran tüm hastalarımıza 6 ay boyunca ihtiyacı olacak medikal bakım ve şampuan seti tedavileri ve kullanım gerekliliği hakkında bilgilendirmeler yapılarak hastaların daha sonraki hayatlarındaki süreçlerde daha iyi sonuçlar alması hedeflenmektedir.

Transfer Hizmeti

Transfer hizmetinden yararlanan tüm hastalarımız kaldıkları otel ile tedavi gördükleri hastane arasındaki tranfer ve ulaşımları sağlanmaktadır, yurt dışından gelen misafirlerimiz için havalimanı ve kalacakları otel’e transferleri sırasında özel araç tahsis edilir.

Tercümanlık Hizmeti

Yurtdışından bize ulaşan hastalarımız, kendi ana dillerini konuşan ekiplerimizle tercümanlık hizmeti sağlanmaktadır. Hastalarımıza ilk iletişime geçildiği andan itibaren işlemleri bitip ülkelerine dönene kadar hatta 7/24 her zaman tüm soru ve görüşleri için tercümanlık hizmeti vermekteyiz.

Konaklama Hizmetleri

Konaklama hizmetlerimizden yararlanmak isteyen hastalarımız için İstanbul’un en popüler turistik bölgelerinde bulunan lüks otellerde konaklama.

Danışmanlık Ve Tedavi

Bize başvuran hastalarımız, gelmeden önce tedavileri ve İstanbul / Türkiye’de bulunacakları dönemle ilgili tüm süreç profesyonel ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde aktarılır ve ön hazırlıkları yapılır.

Ömür Boyu Garanti

Doktorlar ve Yönetim kurulu tarafından yazılı ve imzalanmış ömür boyu saç ekimi garanti belgesi. Saç Ekimi Yaptıran tüm Hastalarımız için sunulmaktadır.

 

20+

Yıllık Deneyim

4

Sağlık Merkezi

40+

Doktor ve Personeller

60+

Hizmet Verilen Ülke

Numaranızı Bırakın

Biz Sizi ArayalımHakkımızda

Sultan Hair

Sultan Hair ailesi olarak, 10 yılı uluslararası olmak üzere toplam 20 yıllık sağlık sektöründeki tecrübesi ve deneyimi ile yurt dışından İstanbul / Türkiye’ye tedavi olmak için gelen binlerce hastaya hizmet vermiştir. Sağlığın her alanında hizmet anlayışı olarak doğru tedaviyi, doğru ellerde ve ekonomik maliyetlerde vermeyi amaç edinen şirketimiz her an misafirlerimizin yanında yer almaktadır.

Dünyanın farklı bölgelerindeki ofislerimiz ve temsilcilerimiz ile bize direk ulaşan, bizi tercih eden hastalarımıza hastalıkları ya da danışmak istedikleri sağlık kapsamındaki sorularına doğru ve hızlı bilgi vermek bizi her zaman mutlu hissettirmektedir.

image
Türkçe
Türkçe
Türkçe
Türkçe
Türkçe
Türkçe
Türkçe
Türkçe
Bizi Arayın
WhatsApp